RECEPTY


 

Příprava asijských pokrmů není náročná, jak si spousta lidí myslí. Jen musíte sehnat pár specifických surovin a vědět, jak je zkombinovat. Koutek s asijskými potravinami mají např. Globus nebo Albert.

Hubnete nebo jen chcete jíst zdravě? Máme skvělý tip na cizrnovou pomazánku, která navodí pocit sytosti a tlumí chuť na jídlo. Zároveň cizrna zlepšuje trávení a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi. Tak s chutí do toho :-)

Milujete ten obrovský a chutný flák masa? Cesta ke šťavnatému hovězímu steaku je jednoduchá. Musí se však dodržel několik základních pravidel.

Vytvořte si doma atmosféru Itálie. S tímto těstem se budete cítit jako v italské pizzerii.

Vytvořte si doma léto a vůni dovolené o něco dříve. Slávky už dávno nepatří jen do francouzské kuchyně. Dokonce i u nás se dají sehnat čerstvé a připravit na mnoho způsobů. My jsme zvolili recept na bílém víně.

Čím zpestřit svůj jídelníček? Vyzkoušejte masové koule s červenou řepou, čerstvým koriandrem a trochou Supervegetu Natural.

Máte rádi krůtí nebo kuřecí nudličky na zelenině na thajský způsob? Doporučujeme marinovat maso alespoň 2 hodiny ve směsi koření na Kuře z naší Grilovací řady.

Řepa a klíčky jsou skvělou kombinací k posílení imunitiy. S portobello houbou a kvalitním kořením si navíc na salátku skvěle pochutnáte. Výborná večere i pro zachování štíhlé linie.