UNIVERZÁLNÍ OCHUCOVADLA

Univerzální ochucovadla jsou směsi pečlivě vybrané sušené zeleniny, soli, koření a jiných ingrediencí. Používají se k dochucení polévek, omáček a ke zlepšení chuti masových, zeleninových a dalších jídel. Vyznačují se jemnou, vyváženou chutí, která podpoří přirozenou chuť použitých surovin, ale nepřekryje je.

PRÉMIUM EXTRA

Prémiový produkt se sníženým obsahem soli a zvýšeným obsahem sušené zeleniny a koření. Obvykle používané umělé zvýraznovače chuti byly nahrazeny přírodním zeleninovým extraktem. Produkt je vhodný i pro školní a nemocniční jídelny.

NATURAL

Produkt s vyváženou recepturou, obsahem soli 58 % a vysokou kvalitou použitých surovin. Obvykle používané umělé zvýraznovače chuti byly nahrazeny přírodním kvasnicovým extraktem, zároveň je výrobek obohacen řadou vitamínů (C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, E), minerálů a bylinek.

CLASSIC

Produkt, u kterého je zachována originální tradiční receptura. Obsahuje klasický poměr soli a sušené zeleniny, se zvýrazňovačem chuti. Patří mezi nejprodávanější produkty.

MIX

Produktová řada vytvořená pro diskontní segment. Při jejím vývoji byl kladen důraz na nízkou cenu. Obsahuje 73 % soli a 3,15 % sušené zeleniny. Neobsahuje přidaný glutamán sodný ani jiné zvýrazňovače chuti.